• Medya

  • Uygulama

  • Google Play

yayın

Türkçe - İngilizce

bilişim

havacılık

isim / noun – ichthyology

medya

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) Basılıp satışa çıkarılan kitap, gazete vb. neşriyat.

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) 1. Basılıp satışa çıkarılan kitap, gazete vb., neşriyat. 2. Radyo ve televizyon aracılığıyla halka sunulan, duyurulan, iletilen eser, program, neşriyat.

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) Basılıp ortalığa sürülen kitap, gazete ve dergi gibi okunan şeylerle radyo ya da televizyon ile her yana yayılıp dinlenen ya da her yerde seyredilen şeyler.

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) Bir çeşit tatlı su balığı.

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) Kemikli balıklar (Teleostei) takımının, yayın balığıgiller (Siluridae) familyasından, 3 m kadar uzunlukta, vücudu uzun ve çıplak, Avrupa ve Anadolu'da yaşayan kemikli balıkların en büyüğü olan bir tür.

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) Kemikli-balıklar (Teleostei) takımının yayınbalığıgiller (siluridae) familyasından bir balık türü. Uzunluğu 3 m. Vücudu uzun ve çıplaktır. Kemikli balıkların en büyüğüdür. Avrupa ve Anadoluda yaşar.

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) Şerit arakonakçılarından, başı büyük, ağzı geniş, derisi pulsuz, eti yenir bir balık türü.

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) TV. 1. Radyoyla yapılan ses yayını; radyo yayını. 2. Bir televizyon yayınında, izlenceyle ilgili sesin yayını; ses yayını. 3. Elektromıknatıs dalgaların özelliklerinden yararlanılarak ses ve resim imlerinin gönderilmesi; ses ve resim yayını. 4. Bir televizyon vericisinin, görüntü ve ses imlerini almaçlarda izlenmek üzere göndermesi. 5. Bu görüntü ve ses imlerinin tümü; izlence; televizyon yayını.

YAYIN = (yayın nedir; yayın ne demek; yayın İngilizcesi) Yazın.

yayın = neşriyat [öz Türkçe - eski terim]

yayın = neşriyat [Türkçe - Osmanlıca]

1: 0 ms